שיווק דיגיטלי הוא נושא עצום שיש להתמודד איתו, אך זהו נושא שרוב החברות חייבות  להתמודד איתו אם הם רוצים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם בעולם העסקים המודרני.
עבור חברות תרגום המשימה יכולה להוות אתגר גדול יותא, שכן טכניקות שיווק בערוצים שונים התרחבו ממדינה למדינה. זו הסיבה שיש חשיבות רבה לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית מתאימה לתעשיית התרגום – כזו שתעזור לך להצליח ולהוביל בשווקים בינלאומיים.

אסטרטגיה מחושבת יכולה להביא סדר ובהירות לסדר היום ולשיווק הדיגיטלי של החברה, כמו גם לספק יעדים ספציפיים לפיהם ניתן למדוד הצלחה.

צריך לחקור בהתאם לרשימת המדינות את לוחות הזמנים שמתאימים  לכל מדינה (כמו חגים ומועדים). זיהוי ערוצי השיווק הנכונים לכל מדינה הוא המפתח להצלחה. המשמעות היא הבנת צרכנים ושיטות עבודה מקומיות בכל מדינה, על מנת ליצור רשימת עדיפות הכוללת שיווק באמצעות:

- מדיה חברתית

- שיווק באמצעות שליחת סמס (SMS)

- אימייל מרקטניג

- קידום ממומן

- שיווק באמצעות תוכן

- קידום אורגני SEO

- רכישת שטחי פרסום

- שיווק שותפים

הגדירו את מטרתכם

יש חברות שמשתמשות בשיווק דיגיטלי כדי להעלות את המודעות למותג שלהן וליצור סמכות ואמינות למותג שלהם. אחרים משתמשים בו כדי להשיג לקוחות חדשים. רבים משתמשים בשיווק דיגיטלי כדי לנסות להשיג את כל זה בבת אחת. לפני שתוכלו למדוד את ההצלחה של מסעות הפרסום השיווקיים הדיגיטליים שלך, עליכם להגדיר מה המטרות שלכם. וכדי לעשות זאת, עליכם לחשב את התקציב שיש  להוציא כדי להשיג את היעדים האלה.

הכירו את הלקוחות שלכם

שלב מרכזי נוסף להצלחה בשיווק דיגיטלי הוא הגדרת מי הם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם – קהל היעד. חקר שוק הינו הכרחי מכיוון שהוא יכול לאפשר לך לבנות פרסונות של לקוחות, שאליהם תוכל להתייחס זמן שאתה מתכנן את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך (הן יכולות להיות שימושיות גם בתחומים אחרים של העסק שלך). הכרת הלקוחות שלך תעזור לך למקד את השיווק שלך ברמה הנכונה ביותר.

באיזה שפות כדאי להשתמש?

עבור חברות תרגום, ליצירת אסטרטגיית שיווק דיגיטלית נכונה יש גם אלמנט לשוני חזק. באילו שפות עליך למקד לקוחות בכל אחת מהמדינות בהן תרצה לפעול? בארה"ב, למשל, או לפחות בחלקים מסוימים בה, האם אתה צריך ליצור קמפיינים בשפות כפולות באנגלית ובספרדית? קמפיין שיווקי חד לשוני יכול לפספס מגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים, בעוד שתרגום ספרדי ראוי לתמיכה בקמפיין השיווקי שלך באנגלית עשוי להניב תשואות מצוינות. כך גם בישראל , יש לקחת בחשבון את הקהל דובר הערבית, דובר הרוסית, האמהרית בנוסף לעברית.

יוצאים לדרך- הפעלת האסטרטגיה שיצרתם

אתם יכולים  להשתמש באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם כנקודת המוצא למיפוי קמפיינים בודדים, תוך נקיטת גישה של שימוש בתרגום איכותי ונכון להרחבת ההצלחה שלך ברחבי העולם. האסטרטגיה צריכה להיות מסמך חי שאתה מעדכן באופן קבוע כשאתה לומד וגדל, אז הקפד לשמור אותו במקום זמין ולהשתמש בו - אם אתה לא עושה זאת, אתה פוגע בסיכויי ההצלחה שלך!

פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה
פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה

בין לקוחותינו

שיכון ובינוי – ויקיפדיה מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל - Home | FacebookHollandia - הולנדיה - Posts | Facebookקובי יוסף מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של דיזנהאוז - אנשים ומחשבים ...
מוקד אמון      קצא"א | חברת קו צינור אירופה אסיה בע"מ  חברת מיולר מוצרי מים האמריקאית מודיעה על השלמת רכישת קראוס תעשיות ...
    מפת התמצאות בסורוקה   הסתדרות לאומית | יש מי שדואג לך  בנק לאומי לישראל בע"מ | טוליפמן 7 - סניף 678 - בנקים
     
ווינקלר  QAN Member | Qualcomm  תמונה יכולה לכלול: ‏טקסט שאומר '‏טויטופלסט הבנייה לתחום ופתרונות אוויר למיזוג אביזרים ושיווק ייצור‏'‏
חתימה דיגיטלית- לקוח נוברטיס | קומסיין "גורם מאשר"  Dun's 100 - קבוצת תדהר
APM | גיקטייםDun's 100 - הרצוג פוקס נאמן

לקוחות מספרים

10%
הנחה
על כל סוגי התרגומים
לפונים דרך האתר
1-800-10-1948

צרו איתנו קשר

בר תרגומים - תרגום מקצועי

mail icncontact@BRtranslations.com

          ת"ד 25125 תל אביב 6125002

phone icn077-3350322 / 0545389780

fax icn03-5426737

פנה עכשיו וקבל הצעת מחיר מיידית
אנא הזן שם
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
אנא הזן מספר טלפון כולל קידמת
Invalid Input
צרף קובץ להצעת מחיר מהירה